b_300_0_16777215_00_images_IMG14174175.jpg

کارگاه آموزشی «تفاوت‌های تاریخ شفاهی و خاطره‌نویسی» چهارشنبه ۲۸ آذر ماه در اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گلستان با حضور سردار غلامرضا علاماتی رئیس سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

در این سفر استانی از بخش‌های تخصصی اداره کل بنیاد حفظ آثار این استان بازدید به عمل خواهد آمد. همچنین جلساتی با شورای هماهنگی اسناد، استاندار، فرمانده سپاه، فرمانده قرارگاه، فرمانده ناجا و همچنین ارشد نظامی استان گلستان تسهیل واگذاری اسناد و مدارک دفاع مقدس به بخش اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

سردار علاماتی به همراه هیات همراه همچنین روز پنج شنبه ۲۹ آذر جهت بازدید از بخش‌های مختلف اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مازندران به این استان سفر خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره سازمان

پیشینه سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس به ستاد تبلیغات جبهه و جنگ بر می گردد در ستاد تبلیغات جنگ گردآوری و مستندسازی اسناد مرتبط با جنگ در ۲ بخش اسناد داخلی و خارجی و با بهره گیری از خبرگزاری ها - رسانه جمعه، اخبار و اطلاعات، بولتن ها و سازمان ها و نهادهای نیروهای مسلح شامل ارتش، سپاه، ناجا، جهاد سازندگی بنیاد شهید و سازمان های بین المللی از سال ۱۳۵۹ آغاز شد و تا پایان دفاع مقدس ادامه داشت و پس از آن بعنوان مرکز اسناد در معاونت تحقیقات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس ماموریت جمع آوری، نگهداری و مستندسازی اسناد را بر عهده گرفته است. 

اطلاعات تماس

روابط عمومی: ۲۶۴۰۳۰۴۰ (۰۲۱)

دورنگار: ۲۶۴۰۳۰۰۵ (۰۲۱)

آدرس: تهران،بزرگراه شهید حقانی شرق به غرب، ابتدای خیابان کوشا، ساختمان آرشیو ملی،  طبقه همکف، سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس

ایمیل:info@defadocs.ir